Aquarian Hi Energy 13” - WYPRZEDAŻ

Aquarian
AQUARIAN HE13
Produkt niedostępny
51,22 zł

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

sprzęt pochodzi z ekspozycji sklepowej – wyjęty z oryginalnego opakowania celem jednorazowej prezentacji w sklepie
stan nowy
gwarancja producenta 2 lata
wyprzedaż dostępna jedynie przy zakupie przez stronę www


Aquarian Hi Energy 13”

Czysty naciąg, grubości 10 mil z super-cienką łatką specjalnie wzmocnionej w centrum na całej powierzchni membrany

Pełne i głębokie brzmienie. Przeznaczona do mocnego grania. Zastosowanie do SD.

Rozmiar: 13".

Naciągi - Średnica
13"
Naciągi - Ilość warstw
1-ply
Naciągi - Łatka na środku
Tak
Naciągi - Pierścień Tłumiący
Jest
Naciągi - Wykończenie
Czysty

Początki firmy Aquarian sięgają lat 80., kiedy to firma została założona z inicjatywy kilku właścicieli, w tym wyjątkowo wszechstronnego perkusistę, nauczyciela, autora, wydawcę i innowatora Roya Burnsa. Mimo, że firma Aquarian nie jest tak szeroko znana, jak Remo czy Evans to produkty tej firmy w niczym nie ustępują obu szerzej znanym markom. Szczególnie doceniona przez szerokie grono perkusistów jest seria naciągów dedykowanych do centrali – Aquarian Super Kick (modele SKI oraz SKII). Niesamowicie wytrzymałe, długo trzymające strój i bardzo głębokie brzmieniowo.

W kwestii membran nie sposób nie wspomnieć o serii Performance II i Studio X, których głębia brzmienia i wysoki poziom wytrzymałości nie ma sobie równych – są to znakomite naciągi, w które warto zaopatrzyć nasze tomy. Nie tylko zwolennicy nowoczesnych innowacji pokochają naciągi Aquarian. Firma zadbała również o obecność w swojej ofercie membran nawiązujących brzmieniem do bigbandów lat 40. i 50. Mowa tutaj o znakomitej serii Modern Vintage.

Brak opinii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu