• Wyprzedaż!

EVANS B14RES7 - RESO 7 COATED 14"

Evans Drumheads
EVANS B14RES7
Produkt dostępny w magazynie
81,30 zł
Dostawa w 24h

EVANS B14RES7 - RESO 7 COATED 14"

RESO7 - naciąg rezonujący do tomów o rozmiarze 14". Seria RESO7 oferuje naciągi o grubości 7mil - dla perkusistów potrzebujących krótszego wybrzmiewania. Jednym zdaniem - Krótki sustain tomów - bez potrzeby stosowania naklejek i dodatkowych tłumików

Specyfikacja

  • seria RESO7
  • grubość warstwy 7mil
  • przeznaczenie: tom, werbel
  • rozmiar 14"
  • naciąg powlekanyNaciągi - Średnica
14"
Naciągi - Ilość warstw
1-ply
Naciągi - Łatka na środku
Nie
Naciągi - Pierścień Tłumiący
Brak
Naciągi - Wykończenie
Powlekany
1 Przedmiot
2020-02-08

Naciągi Evans są obecne w przemyśle muzycznym od ponad 40 lat. Niegdyś pionier w zakresie manufaktury i designu naciągów perkusyjnych, dziś firma Evans stanowi synonim innowacji o otwartości na nowe trendy.

Stosunkowo niewiele osób wie, że Chick Evans wprowadził na rynek naciągi syntetyczne już w roku 1956, stając się tym samym pionierem w produkcji wodoodpornych membran z poliestru. To była prawdziwa rewolucja zmieniająca dotychczasowy porządek świata perkusyjnego. Od czasu nabycia firmy Evans przez D'Addario w roku 1995 dołożono wszelkich starań by ulepszyć wynalazek Chicka. Rezultaty są widoczne, o czym świadczą niezliczone pozytywne opinie profesjonalistów, amatorów, hobbistów i uczniów. Niesamowite brzmienie i wytrzymałość naciągów są cechą szczególną firmy, niezmienną od wielu, wielu lat.

Mimo ogólnoświatowej opinii o wyjątkowości i najlepszej jakości naciągów Evans firma wciąż ciężko pracuje nad ulepszaniem swoich produktów, zachowując tym samym tytuł niezwyciężonego innowatora.

Brak opinii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu