• Obniżka

Encore remo ambassador coated 16"

Remo
ENCORE EN-0116-BA
Produkt niedostępny
16,17 zł 54,47 zł -38,30 zł

Naciąg Remo Encore Ambassador Coated 16" wyróżnia 1-warstwowa, powlekana membrana o grubości 10 mil. Charakteryzuje się ciepłym i otwartym brzmieniem.

Sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym, również doskonale sprawdza się w studio jak i na scenie. Jest bardzo wytrzymały i długo wybrzmiewa. 

Seria Encore to budżetowe odpowiedniki podstawowych serii marki Remo. Mniejsze przywiązanie do detali oraz cieńsza obręcz pozwoliła stworzyć markowe naciągi, dostępne dla każdego.

Zastosowanie do tomów jako naciąg uderzany.

Specyfikacja:

  • Rozmiar: 16"
  • 1-warstwowy
  • Powlekany (coated)
  • Grubość: 10 mil
  • Zastosowanie do TT

Wygląd naciągu

O marce

Historia firmy Remo sięga czasów krótko po drugiej wojnie światowej, kiedy to podjęto pierwsze próby produkcji naciągów z Mylaru, membran poliestrowych produkowanych przez DuPont®. W tamtym okresie Mylar był używany podczas wojny w formie powłoki odpornej na wysoką temperaturę stosowanej przede wszystkim podczas nocnych lotów rozpoznawczych. Niesamowicie wytrzymały, niedrogi, odporny na wilgoć materiał o nieznanej wcześniej wysokości i charakterystyce brzmienia zaintrygował Remo D Belli, znanego już ówcześnie, profesjonalnego perkusistę. Dziedzictwo Remo zaczęło się wraz z wprowadzeniem naciągów Weatherking®, pierwszych membran, które odniosły sukces komercyjny.

Od ponad 60 lat firma Remo niezłomnie przeciera nowe szlaki i wprowadza nieznane wcześniej rozwiązania. Dzięki wieloletniemu, obfitującemu w sukcesy doświadczeniu żadna inna firma nie jest w stanie dorównać marce Remo w kwestiach technicznych i muzycznych.

Naciągi - Średnica
16"
Naciągi - Ilość warstw
1-ply
Naciągi - Łatka na środku
Nie
Naciągi - Pierścień Tłumiący
Brak
Naciągi - Wykończenie
Powlekany
Nowy produkt
Gibraltar SC-GROBOKEY
Produkt dostępny w magazynie
Import z systemu magazynowego

Gibraltar SC-GROBOKEY

Gibraltar Hardware
GIBRALTAR ROBOKEY
70,73 zł

Firma Remo jest jedną z najpopularniejszych i zarazem najstarszych firm produkujących membrany perkusyjne. W roku 1957 wprowadzono na rynek pierwsze naciągi syntetyczne Mylar®, które obecnie uchodzą za standard w przemyśle instrumentów perkusyjnych. Od ponad 60 lat firma Remo niezłomnie przeciera nowe szlaki i wprowadza nieznane wcześniej rozwiązania. Dzięki wieloletniemu, obfitującemu w sukcesy doświadczeniu żadna inna firma nie jest w stanie dorównać marce Remo w kwestiach technicznych i muzycznych.

Historia firmy Remo sięga czasów krótko po drugiej wojnie światowej, kiedy to podjęto pierwsze próby produkcji naciągów Mylar®, membran poliestrowych produkowanych przez DuPont®. W tamtym okresie Mylar® był używany podczas wojny w formie powłoki odpornej na wysoką temperaturę stosowanej przede wszystkim podczas nocnych lotów rozpoznawczych. Niesamowicie wytrzymały, niedrogi, odporny na wilgoć materiał o nieznanej wcześniej wysokości i charakterystyce brzmienia zaintrygował Remo D Belli, znanego już ówcześnie, profesjonalnego perkusistę. Dziedzictwo Remo zaczęło się wraz z wprowadzeniem naciągów Weatherking®, pierwszych membran, które odniosły sukces komercyjny.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu