• Wyprzedaż!

ATTACK Terry Bozzio 1-Ply Medium Coated 12"

Attack Drumheads
ATTACK TB12C
Produkt niedostępny
72,36 zł

ATTACK TB12C - naciąg Terry Bozzio 1-Ply Coated- 12"

Naciąg jednowarstwowy, powlekany z sygnaturą .
Seria naciągów opatrzonych sygnaturą jednego z najsłynniejszych bębniarzy świata - wielkiego Terry'ego Bozzio!
Melodyjny styl gry Bozzio wymaga naciągów bardzo precyzyjnych w strojeniu, dzięki którym brzmienie jest zawsze pełne i selektywne.
Nowy system wykończenia obręczy i kołnierza, który idealnie przylega do naciągu sprawia, że sygnowane naciągi TBC nie mają tzw. martwych punktów - w których nie brzmią czy nie stroją. Dzięki temu modele TBC charakteryzują się łatwym strojeniem, a brzmienie jest pełne, klarowne z dużą kontrolą, ciemniejsze od wersji przezroczystej.
Ponadto dzięki idealnemu dopasowaniu naciągi te są trwalsze od innych pojedynczych membran i mogą nawet podwoić swoją żywotność.

Specyfikacja

:

Warstwy: 1
Brzmienie: ciemne, pełne, klarowne z dużą kontrolą
Wzmocniony rezonans i sustain naciągu
Łatwość strojenia
Polecany: jako naciąg uderzany do toma jak i na werbel
Wykończenie: coated (powlekany)

Naciągi Attack

Naciągi Attack to amerykańska firma tworząca kompletną linie naciągów najwyższej jakości potwierdzonych przez wielu artystów na całym świecie. Występują w wielu wydaniach między innymi powlekanych, czystych, czarnych i gładkich białych. Naciągi Attack w wydaniu jednowarstwowym są głośniejsze od innych membran.
Jakościowo naciągi Attack są porównywalne z modelami Remo czy Evans, a zasłynęły przede wszystkim z dużej wytrzymałości i łatwości strojenia.


"Test naciągów ATTACK przez Modern Drummer - wersja angielska":http://basement-store.pl/NEWSLETTER/2015.04/Attack.pdf


"Katalog naciągów Attack":http://basement-store.pl/serwer/2017-2018_Catalog_Attack_drumheads.pdf


Terry Bozzio

Najbardziej rozpoznawalnym artystą Attacka to zwariowany Terry Bozzio, znany z niesamowicie rozbudowanego zestawu który musi idealnie stroić oraz Eric Singer z zespołu Kiss


html>
Naciągi - Średnica
12"
Naciągi - Ilość warstw
1-ply
Naciągi - Łatka na środku
Nie
Naciągi - Pierścień Tłumiący
Brak
Naciągi - Wykończenie
Powlekany

Filozofia firmy ATTACK™ zamyka się do prostego równania: wysokiej jakości materiały + innowacyjny design + solidne wykonanie = znakomite brzmienie.

Marka perkusyjna ATTACK™ specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wysokiej jakości naciągów perkusyjnych. W ofercie firmy ATTACK™ znajdziemy kompletną linię bardzo solidnie wykonanych membran powlekanych, czystych, czarnych i mlecznych. Większość modeli dostępnych jest w wariantach jednowarstwowych (głośniejszych, niż standardowe naciągi jednowarstwowe innych marek) i dwuwarstwowych, przy czym warianty dwuwarstwowe są przeważnie dostępne w dwóch wersjach wagowych.

Na szczególną uwagę zasługuje linia naciągów Terry’ego Bozzio – naciągów jednowarstwowych tworzonych z warstw Mylar. W ofercie firmy znajdują się również modele sygnowane Charlie Adamsa, Bobby’ego Rondinelli’a, Erica Singear and Marina’y B. Wszystkie naciągi Attack są wyposażone w solidną stalową obręcz gwarantującą najwyższą wytrzymałość naciągu. Membrany Attack to jakość konkurencyjna w stosunku do wiodących marek w znacznie niższej cenie.

Brak opinii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu