ATTACK 2-Ply Medium Thin Coated 12"

Attack Drumheads
ATTACK DHTS2-12C
Produkt niedostępny
43,09 zł

ATTACK DHTS212C - naciąg 2-Ply Thin Skin Coated 12"

Naciąg Attack DHTS2 C jest powlekany, 2-warstwowy- laminowany średnią i cienką powłoką Dynaflex, głośniejszy od innych dwuwarstwowych naciągów.
Daje mokre,funkowe, melodyjne brzmienie. Daje ciemniejsze brzmienie od modelu przezroczystego DHTS2. Modele dwuwarstwowe posiadają pierścień tłumiący, który tłumi niechciane przydźwięki zostawiając przy tym naturalne brzmienie membrany. Ponadto naciągi attack bardzo dobrze się stroją, a dzięki zaokrąglonym krawędziom idealnie dopasowują się do każdego korpusu.Specyfikacja

:

Grubość: cienki
Warstwy: 2
Brzmienie: ciemne, melodyjne
Polecany: jako naciąg uderzany do toma jak i na werbel
Wykończenie: coated (powlekany)

Naciągi Attack

Naciągi Attack to amerykańska firma tworząca kompletną linie naciągów najwyższej jakości potwierdzonych przez wielu artystów na całym świecie. Występują w wielu wydaniach między innymi powlekanych, czystych, czarnych i gładkich białych. Naciągi Attack w wydaniu jednowarstwowym są głośniejsze od innych membran.
Jakościowo naciągi Attack są porównywalne z modelami Remo czy Evans, a zasłynęły przede wszystkim z dużej wytrzymałości i łatwości strojenia.


"Test naciągów ATTACK przez Modern Drummer - wersja angielska":http://basement-store.pl/NEWSLETTER/2015.04/Attack.pdf


"Katalog naciągów Attack":http://basement-store.pl/serwer/2017-2018_Catalog_Attack_drumheads.pdf


Terry Bozzio

Najbardziej rozpoznawalnym artystą Attacka to zwariowany Terry Bozzio, znany z niesamowicie rozbudowanego zestawu który musi idealnie stroić oraz Eric Singer z zespołu Kiss


html>
Naciągi - Średnica
12"
Naciągi - Ilość warstw
2-ply
Naciągi - Łatka na środku
Nie
Naciągi - Pierścień Tłumiący
Brak
Naciągi - Wykończenie
Powlekany

Filozofia firmy ATTACK™ zamyka się do prostego równania: wysokiej jakości materiały + innowacyjny design + solidne wykonanie = znakomite brzmienie.

Marka perkusyjna ATTACK™ specjalizuje się przede wszystkim w produkcji wysokiej jakości naciągów perkusyjnych. W ofercie firmy ATTACK™ znajdziemy kompletną linię bardzo solidnie wykonanych membran powlekanych, czystych, czarnych i mlecznych. Większość modeli dostępnych jest w wariantach jednowarstwowych (głośniejszych, niż standardowe naciągi jednowarstwowe innych marek) i dwuwarstwowych, przy czym warianty dwuwarstwowe są przeważnie dostępne w dwóch wersjach wagowych.

Na szczególną uwagę zasługuje linia naciągów Terry’ego Bozzio – naciągów jednowarstwowych tworzonych z warstw Mylar. W ofercie firmy znajdują się również modele sygnowane Charlie Adamsa, Bobby’ego Rondinelli’a, Erica Singear and Marina’y B. Wszystkie naciągi Attack są wyposażone w solidną stalową obręcz gwarantującą najwyższą wytrzymałość naciągu. Membrany Attack to jakość konkurencyjna w stosunku do wiodących marek w znacznie niższej cenie.

Brak opinii

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu