• Wyprzedaż!

Promo - ProMark TX707W - SIMON PHILLIPS

Promark
PROMARK TX707W
Produkt niedostępny
33,03 zł 47,97 zł -14,94 zł

ProMark hickory 707 - Simon Philips - TOTO - TX707W - PROMO

Komplet hikorowych pałeczek znanej firmy ProMark. Sygnatura Simona Philipsa, perkusisty powszechnie znanego zespołu rockowego Toto.

długość: 16 1/4"
średnica: 0.551"
materiał: drewno
główka: barrel

( Wymiary podawane są w calach, 1 cal = 2,54 cm )

Cechy

Okrągła główka daje dużo jasnego czystego brzmienia szczególnie do artykulacji na belu
Cienka główka sprzyja szybkiemu odbiciu
Hikora to najbardziej popularne drewno używane do produkcji pałeczek z uwagi na swoją sprężystość, wytrzymałość oraz najzwyczajniej dobrze leży w dnłoni.
Wszystkie Pałeczki Pro mark są zaprojektowane i wyprodukowane w Teksańskiej fabryce w USA. Kontrola jakości należy do najbardziej surowej w przemyśle.

Video

kształt główki

promark_hickory_707_-_simon_philips_-_to
Simon Philips

Sygnatura Simona Philipsa, perkusisty powszechnie znanego zespołu rockowego Toto.

html>
Pałeczki - Rozmiar
Sygnatury
Pałeczki - Materiał wykonania
Hickora
Pałeczki - Materiał Główki
Drewno
Pałeczki - Kształt główki
Ball
Pałeczki - Sort drewna
Premium sort

Firma została założona w 1957 roku przez Herb’a Brochstein’a, profesjonalnego perkusistę oraz właściciela sklepu perkusyjnego. Pro Mark przez lata był rodzinnym biznesem aż do roku 2011 kiedy został zakupiony przez koncern D’Addario & Company od syna Herb’a Maury’a. Biura oraz fabryka pozostały w Houston w Texasie, fabryka ma 8000 m2. Pro Mark produkuje pałeczki z Hikory, Klonu, oraz Japońskiego dębu Shira Kashi™.

Pro Mark używa jedynie gatunków drewna które nie są zagrożone wymarciem. Wycinka drewna jest bardzo starannie kontrolowana, a wycięte połacie lasu ponownie zalesiane. Przed staniem się pałeczką drewno przechodzi przez wiele procesów selekcji oraz przygotowań w tartaku PRO MARK.

Pałeczek ProMarka używają takie gwiazdy jak Neil Peart, Elvin Jones, Ringo Starr, Phil Collins, Mike Portnoy, 9-time DCI champion Concord Blue Devils i wielu wielu innych

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu