Ahead 5B

Ahead
AHEAD 5B
Produkt niedostępny
137,40 zł

Pałki AHEAD - pałki syntetyczne wykonane z aluminiowego trzonka pokrytego wymiennymi, gumowymi powłokami (covers).

Pałki posiadają również wymienne końcówki nylonowe o różnych kształtach.

Przy wymianie końcówek lub coverów można stosować elementy przypisane fabrycznie do danego modelu bądź inne pasujące do średnicy pałki.

Kształt główki

Specyfikacja:

  • rozmiar: 5B
  • materiał: Aluminium
  • wymienne główki
  • długość: 16"
  • grubość: .595"
  • waga: 58g

O marce

Zanim firma AHEAD Products Inc. (Advanced High Efficiency Alloy Drumsticks) stała się jedną z czołowych firm w dziedzinie innowacyjnych produktów perkusyjnych, rozpoczęła swoją działalność od paru pałeczek, które zostały opracowane przez Ricka Grossmana, perkusistę i inżyniera Easton Company, wiodącego na świecie producenta strzał aluminiowych, kijów baseballowych i kijów hokejowych wykonanych z aluminium lotniczego. Ponieważ aluminium Easton było mocne, trwałe, spójne i lekkie, szybko stało się naturalnym wyborem do zastąpienia drewna w produkcji artykułów sportowych. Grossman doszedł do wniosku, że może to być doskonały substytut drewnianych pałeczek. Dzięki wsparciu Easton Grossman zaprojektował pałki z hi-tech aluminiowym rdzeniem i rączką, gwintowane nylonowe końcówki i wymienny rękaw wykonany z formowanego wtryskowo poliuretanu.

Pałeczki - Rozmiar
5B, X5B
Pałeczki - Materiał wykonania
Syntetyczne
Pałeczki - Materiał Główki
Nylon
Pałeczki - Kształt główki
Olive
Pałeczki - Sort drewna
Pozostałe

Zanim firma AHEAD Products Inc. (Advanced High Efficiency Alloy Drumsticks) stała się jedną z czołowych firm w dziedzinie innowacyjnych produktów perkusyjnych, rozpoczęła swoją działalność od paru pałeczek, które zostały opracowane przez Ricka Grossmana, perkusistę i inżyniera Easton Company, wiodącego na świecie producenta strzał aluminiowych, kiji baseballowowych i kiji hokejowych wykonanych z aluminium lotniczego. Ponieważ aluminium Easton było mocne, trwałe, spójne i lekkie, szybko stało się naturalnym wyborem do zastąpienia drewna w produkcji artykułów sportowych. Grossman doszedł do wniosku, że może to być doskonały substytut drewnianych pałeczek. Dzięki wsparciu Easton Grossman zaprojektował pałki z hi-tech aluminiowym rdzeniem i rączką, gwintowane nylonowe końcówki i wymienny rękaw wykonany z formowanego wtryskowo poliuretanu.

W 1992 r. Easton Company skontaktował się z Bob Kashą, sklepem wielobranżowym w południowej Kalifornii, o opracowaniu syntetycznych pałek. Po ewielku eksperymentach, Kasha zdał sobie sprawę, że pałki Ahead mają wielki potencjał i następnie uruchomił dystrybucję Big Bang w 1992 r., Aby rozpromować pałki Kasha sprzedał swoje sklepy detaliczne i zdecydował się na dystrybucję wyłącznie bezpośrednio do amerykańskich dealerów i innych światowych dystrybutorów. Później w 1997 r. Kasha kupił od Easton pałeczki perkusyjne AHEAD. Od tego czasu AHEAD stał się jedną z najlepszych firm perkusyjnych, a Big Bang Distribution rozszerzyło markę AHEAD na inne obszary, w tym werbel, stołki, rękawiczki, akcesoria i wiele innych.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu