tanie-naciagi-i-paleczki-perkusyjne.pl - DrumStore
ul Wendy 15
81-341 Gdynia Budynek MAG - DrumStoreGodziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9:30 – 17:00
Sobota - Niedziela Nieczynne


Kim jesteśmy?


Tanie-naciagi-i-paleczki-perkusyjne.pl to sklep przeznaczony dla maniaków perkusji którzy nie chcą przepłacać za materiały eksploatacyjne, które w wypadku perkusji są kosztowne i zużywają się często.


Naszych klientów obsługujemy w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy zostać obsłużeni - miło, z uśmiechem i przede wszystkich profesjonalnie. Wszyscy należymy do jednej perkusyjnej rodziny i tak też traktujemy siebie nawzajem. Z chęcią doradzimy w doborze sprzętu i odpowiemy na Wasze pytania.


tanie-naciagi-i-paleczki-perkusyjne.pl jest częścią DrumStore - profesjonalnego salonu muzycznego, istniejącego na rynku perkusyjnym od ponad dekady.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu