• Obniżka

REMO Powerstroke 3 Coated Bass 22"

Remo
REMO P3-1122-C2
Produkt dostępny w magazynie
158,14 zł 191,87 zł -33,73 zł
Dostawa w 24h

REMO Powerstroke 3 Coated Bass 22"

Początkowo skonstruowane z myślą o werblu i stopie. W tej chwili oferta została poszerzona i występują również w pozostałych rozmiarach. Cechą wyróżniająca je spośród innych naciągów jest charakterystyczny kołnierz tłumiący od wewnętrznej strony membrany, biegnący dookoła krawędzi. Ten pomysł stworzył bliską ideału równowagę pomiędzy wysokim, ostrym a jednocześnie niewybrzmiewającym zbyt długo dźwiękiem. Rekomendowane są do wszystkich stylów i zastosowań.

w zestawie łatka na bijak wydłużająca żywotność naciągu.

Skoro naciąg Powerstroke zadowala Phila Collinsa, może wypróbujesz go i Ty?
Naciągi - Średnica
22"
Naciągi - Ilość warstw
1-ply
Naciągi - Łatka na środku
Nie
Naciągi - Pierścień Tłumiący
Jest
Naciągi - Wykończenie
Powlekany
3 Przedmioty

Firma Remo jest jedną z najpopularniejszych i zarazem najstarszych firm produkujących membrany perkusyjne. W roku 1957 wprowadzono na rynek pierwsze naciągi syntetyczne Mylar®, które obecnie uchodzą za standard w przemyśle instrumentów perkusyjnych. Od ponad 60 lat firma Remo niezłomnie przeciera nowe szlaki i wprowadza nieznane wcześniej rozwiązania. Dzięki wieloletniemu, obfitującemu w sukcesy doświadczeniu żadna inna firma nie jest w stanie dorównać marce Remo w kwestiach technicznych i muzycznych.

Historia firmy Remo sięga czasów krótko po drugiej wojnie światowej, kiedy to podjęto pierwsze próby produkcji naciągów Mylar®, membran poliestrowych produkowanych przez DuPont®. W tamtym okresie Mylar® był używany podczas wojny w formie powłoki odpornej na wysoką temperaturę stosowanej przede wszystkim podczas nocnych lotów rozpoznawczych. Niesamowicie wytrzymały, niedrogi, odporny na wilgoć materiał o nieznanej wcześniej wysokości i charakterystyce brzmienia zaintrygował Remo D Belli, znanego już ówcześnie, profesjonalnego perkusistę. Dziedzictwo Remo zaczęło się wraz z wprowadzeniem naciągów Weatherking®, pierwszych membran, które odniosły sukces komercyjny.

Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu