Lista produktów według brandu Vic Firth

Założona przez perkusjonalistę, nauczyciela i biznesmena o imieniu Vic Firth firma o tej samej nazwie Vic Firth ustanawia standardy w przemyśle wytwórstwa pałeczek od jej stworzenia w 1963r. Wiedza Vic’a jak wprowadzać w życie nowe pomysły była bezcenna. W rzeczywistości wiele spośród kluczowych procesów wytwórczych używanych do dziś została wynaleziona i ustandaryzowana przez Vic’a.

Firma została stworzona podczas gdy Firth, który to od 12 lad występował w Bostońskiej Filharmonii, został poproszony o wykonanie skomplikowanych utworów. Stwierdził, iż obecnie produkowane pałki są tak niskiej jakości, że trudno będzie tego dokonać. Postanowił więc stworzyć swoje własne pałeczki. Prototypowe pałki zostały wykonane u tokarza w Montrealu. Prototypowe pałki zostały nazwane SD1 i SD2 – pierwsze modele wyprodukowane przez VIC FIRTH. Jak mawiał Vic zostały stworzone z potrzeby a nie mojego przekonania do chęci stworzenia firmy. Na początku jedynie Vic używał swoich pałeczek. Zyskały na popularności gdy jego studenci również zaczęli je stosować, aby finalnie zaczęły pojawiać się w sklepach.

Firma nigdy nie usatysfakcjonowana status’em quo, kontynuuje innowacje, projekty z wyobraźnią oraz technologię tak aby każdy produkt jaki wytważają brzmiał lepiej, był lepszy w odczuciu i inspirował do najlepszej gry.

VIC FIRTH M25 VIC FIRTH M25 2
  • Obniżka / -32,49 zł
Produkt niedostępny
Marimba i Wibrafon

VIC FIRTH M25

Vic Firth
VIC FIRTH M25
165,88 zł 198,37 zł
Vic Firth Pad6
  • Obniżka / -48,25 zł
Produkt niedostępny
Pady i Akcesoria do ćwiczeń

Vic Firth Pad6

Vic Firth
VIC FIRTH PAD6
64,75 zł 113,01 zł
1 Review(s) 
Vic Firth Pad6" Pad marki Vic Firth – światowego potentata w produkcji pałek perkusyjnych – to idealny produkt do ćwiczeń zarówno dla początkującego adepta perkusji jak i zawodowego muzyka.
 2
Produkt niedostępny
Pałeczki do Perkusji

Vic Firth
VIC FIRTH 5BCO
39,84 zł
Pokazano 1-40 z 105 pozycji

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki Cookies

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy, że zmieniły się zapisy Polityki Prywatności naszego sklepu. Zapoznaj się z nimi Regulamin Sklepu